Droom voor jouw buurt? Wij helpen!
Droom voor jouw buurt? Wij helpen!

Hulp nodig?

Over ons

Heeft u een idee voor de leefbaarheid in uw omgeving? En wilt u hier samen met anderen aan werken? Dan staat de Leefbaarheidsalliantie Gelderland voor u klaar. Vier Gelderse organisaties die, elk vanuit de eigen expertise, initiatieven van actieve bewoners ondersteunen: Vereniging Dorpshuizen en Kleine Kernen Gelderland, Plattelandsjongeren Gelderland Spectrum, partner met elan en Zorgbelang Gelderland.

Wij combineren onze kennis en ervaring om samen met u goede projecten tot stand te brengen, met als doel samenredzaamheid te realiseren en de kwaliteit van leven, wonen en werken te verbeteren. De Leefbaarheidsalliantie wordt gefinancierd door de provincie Gelderland.Op leefbaarheid.gelderland.nl ziet u welke soorten initiatieven wij ondersteunen.


Contact met ons

De Leefbaarheidsalliantie is in de hele provincie actief: in dorpen, steden, wijken, buurten en buurtschappen, voor stichtingen, verenigingen, initiatiefgroepen, platforms enzovoorts. U bereikt ons via vraag@leefbaarheidgld.nl of het team in uw regio:

Noord (Noord West Veluwe + Foodvalley)
Gemeenten: Wageningen, Ede, Nijkerk, Scherpenzeel, Barneveld, Renkum, Putten, Ermelo, Harderwijk, Oldebroek, Elburg, Nunspeet, Heerde, Hattem

Riti Herman Mostert / 06-44507071 / ritihermanmostert@dkkgelderland.nl
Ellen de Lange / 06 10 29 61 87 / ellen.delange@pjgelderland.nl
Gerrit Dijkerman / 06-14 61 86 81 / g.dijkerman@spectrumelan.nl
Jennifer van Leur / 026-384 28 51 / jennifervanleur@zorgbelanggelderland.nl
 
West (Rivierenland)
Gemeenten: Neder-Betuwe, Neerijnen, Buren, West Maas en Waal, Tiel, Geldermalsen, Lingewaal, Culemborg, Zaltbommel, Maasdriel

Mirjam Arends / 06-13 48 84 72 / mirjam.arends@pjgelderland.nl
René Stern / 06-57326003 / r.stern@spectrumelan.nl
Hanneke Schut / 06-474 97 115 / HannekeSchut@zorgbelanggelderland.nl
Anja Slendebroek / 06-51637917 / anjaslendebroek@dkkgelderland.nl
 
Oost (Achterhoek + Stedendriehoek)
Gemeenten: Winterswijk, Oost Gelre, Aalten, Oude IJsselstreek, Berkelland, Doetinchem, Bronckhorst, Montferland, Apeldoorn, Zutphen, Lochem, Brummen, Epe, Voorst

Carla van Dijk / 06-10451648 / c.vandijk@spectrumelan.nl
Sylvia Sikkema / 06-823 30 665 / sylviasikkema@zorgbelanggelderland.nl
Cor Klein Heerenbrink / 06-51992743 / c.kleinheerenbrink@spectrumelan.nl
Lex Hoefsloot / 06-50653735 / lexhoefsloot@dkkgelderland.nl
 
Zuid (Stadsregio Arnhem + Rijk van Nijmegen)
Gemeenten: Arnhem, Renkum, Rheden, Doesburg, Rozendaal, Duiven, Westervoort, Zevenaar, Rijnwaarden, Overbetuwe, Lingewaard, Nijmegen, Berg en Dal, Heumen, Wijchen, Beuningen, Druten

Guido Ariessen / 06-51014241 / guidoariessen@dkkgelderland.nl
Mirjam Arends / 06-13 48 84 72 / mirjam.arends@pjgelderland.nl
Werner Rutjes / 06-832 54 730 / W.Rutjes@spectrumelan.nl
Stef Harweg / 06-364 12 756 / StefHarweg@zorgbelanggelderland.nl

In elk team zit tenminste één persoon vanuit iedere organisatie. De mensen in de teams kennen de regio, adviseren en ondersteunen initiatiefnemers en beantwoorden vragen over leefbaarheidsinitiatieven.

Like onze pagina op Facebook en volg ons op Twitter

Blijf op de hoogte
Via deze link kunt u zich inschrijven in onze contactenlijst. U ontvangt dan als eerste onze informatie over activiteiten in uw regio, maar ook provinciebrede activiteiten. Om u van relevante informatie te voorzien vragen we uw naam, woonplaats, gemeente, mailadres, telefoonnummer, organisatie en functie in de organisatie.

Heeft u een leefbaarheidsthema waarover u uw ervaring met anderen wilt delen of wilt u juist een cursus of training volgen? Laat het ons gerust weten door te mailen naar vraag@leefbaarheidgld.nl.